Інтерфакс-Україна
07:22 30.07.2021

Суд не задовольнив скаргу активіста Умерова

1 хв читати
Суд не задовольнив скаргу активіста Умерова

Суд не задовольнив апеляційну скаргу кримського татарина, релігійного діяча та активіста з Судака Рідвана Умерова, повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Підконтрольний РФ "Верховний суд Криму" не задовольнив апеляційну скаргу кримського татарина, релігійного діяча та активіста з Судака Рідвана Умерова. Країна окупант звинуватила його в "недонесенні про злочин" і призначила штраф - 30 тис. російських рублів", - написала Денісова в Facebook.

Вона зазначила, що Російська Федерація продовжує переслідування з метою припинення релігійної діяльності кримських татар, а також придушення громадянської активності жителів тимчасово окупованого Криму.

"Свобода дотримуватися своїх поглядів, ідей та сповідувати свою релігію передбачені 9 та 10 статтями Конвенції про захист прав людини та основних свобод, яку порушує країна-окупант", - наголосила Денісова.

Омбудсмен закликала міжнародну спільноту продемонструвати свою небайдужість до долі незаконно ув’язнених РФ громадян України та не припиняти чинити тиск, з метою їх звільнення.

 

 

 

ОСТАННЄ

Росіяни за добу вбили 4 жителів Донеччини – Філашкін

Румунські літаки були готові збити безпілотник, що залетів у країну, але він повернувся в Україну – міністр оборони

Внаслідок атаки російського дрона на Запоріжжі загинув чоловік, поранена жінка - ОВА

Зеленський привітав українських танкістів з Днем танкових військ: Бути танкістом - це щоденна робота в зоні ризику

На Харківщині одна людина загинула, ще 5 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби

Російський дрон атакував рятувальників під час гасіння пожежі на Дніпропетровщині - ДСНС

Фільм "Будинок "Слово". Нескінчений роман" Томенка став переможцем кінопремії "Золота Дзиґа"

Чернігівщина за добу зазнала 45 обстрілів, пошкоджено 23 населені пункти, вранці поранено двох мирних жителів

Сили оборони знищили 52 з 58 російських БПЛА – ПС ЗСУ

УЗ: ДСНС ліквідовує наслідки надзвичайної події на Київщині, поїзди курсують за зміненими маршрутами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА