Інтерфакс-Україна
15:57 20.12.2021

Нова справа проти Порошенка була сфабрикована за наказом Зеленського - Турчинов

2 хв читати
Нова справа проти Порошенка була сфабрикована за наказом Зеленського - Турчинов

Колишній спікер Верховної Ради, в. о. президента України (2014 р.), екс-секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов підтвердив порушення нового кримінального провадження проти п'ятого президента, народного депутата (фракція "Європейська солідарність") Петра Порошенка.

"Починаючи з першого дня перебування Зеленського на посаді президента, він розпочав системну боротьбу з п'ятим президентом України. За його прямою вказівкою було сфабриковано сотні кримінальних справ проти Петра Порошенка. Він отримував сотні повісток, провів багато годин на допитах у різних силових структурах. Минуло вже фактично 2,5 року. І всі ці справи перетворилися на фейк. Так само перетвориться на фейк і чергова сфабрикована за прямою вказівкою чинного президента справа", - заявив Турчинов під час брифінгу в понеділок.

Він уточнив, що нова справа проти колишнього президента стосується забезпечення України вугіллям в умовах військового протистояння у 2014-2015 роках, а також заявив, що наразі Порошенко перебуває за кордоном, проте тікати від українських правоохоронців не збирається і вже найближчим часом повернеться до України.

"Після проведення запланованих міжнародних зустрічей та короткої відпустки Петро Порошенко повернеться до України, і ваша чергова справа… знову перетвориться у фарс", - додав Турчинов.

Раніше джерело агентства "Інтерфакс-Україна" повідомило, що Державне бюро розслідувань повідомило п'ятому президенту України (2014-2019 рр.), лідеру партії "Європейська солідарність" Петру Порошенку про підозру в державній зраді та сприянні терористичним організаціям у рамках справи про злочинну схему постачань вугілля з тимчасово окупованих територій.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський провів нараду з Умєровим щодо посилення виробництва дронів та реформ в оборонній сфері

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА