Інтерфакс-Україна
07:02 19.07.2022

Окупанти можуть раніше заявленого терміну провести на Луганщині референдум за приєднання до РФ

1 хв читати
Окупанти можуть раніше заявленого терміну провести на Луганщині референдум за приєднання до РФ

Російські окупанти можуть провести референдум у Луганській та Донецькій областях раніше заявленого терміну 11 вересня, оскільки бояться контрнаступу Збройних сил України, і вже розпочали агітацію на Луганщині, заявив голова ОВА Сергій Гайдай.

"Агітація за приєднання до Росії на Луганщині вже розпочалася. Можливо, вони захочуть нашвидкуруч склепати ці фейкові референдуми та приєднатися до Росії, бо вони бояться кількості та великої зброї і що буде контрнаступ", - сказав Гайдай в ефірі національного телемарафону.

Також він зазначив, що окупанти готуються провести референдум за приєднання окупованих Луганської та Донецької областей до РФ раніше за заявлений термін 11 вересня.

"(Окупанти – ІФ-У) можуть організувати раніше, тому що вони розуміють, що ми все ж таки отримаємо західне озброєння. Воно дуже добре працює", - сказав Гайдай.

Водночас він зазначив, що в Луганській області більшість людей очікують на повне відновлення контролю над окупованими територіями українською владою.

"Це хороша інформація, яка свідчить про те, що не всі люди чекали на окупантів. Багато людей, які не співпрацюють з окупаційною владою і теж готові допомагати", - сказав глава ОВА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожа нічна атака призвела до знеструмлення 28 тис. домогосподарств у двох районах Київської області

На Сумщині запроваджені графіки аварійних відключень електроенергії

Окупанти втратили впродовж доби 1120 військовослужбовців - Генштаб

Частина Києва залишилася без світла після нічної атаки – ДТЕК

10 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Семирічний хлопчик, постраждалий внаслідок атаки російського дрона у Запоріжжі, помер у лікарні – ОВА

Кількість постраждалих у Києві через нічну ракетно-дронову атаку ворога зросла до дев'яти осіб – Кличко

Енергетики розпочнуть відновлювальні роботи, щойно будуть безпечні умови - Міненерго

Кількість постраждалих від ворожої ракетно-дронової атаки у Києві зросла до восьми людей - Кличко

Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Запоріжжя зросла до трьох - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА