Інтерфакс-Україна
14:58 22.12.2022

Саміт Україна-ЄС відбудеться 3 лютого 2023 року. До Брюсселя запрошено Зеленського

1 хв читати
Саміт Україна-ЄС відбудеться 3 лютого 2023 року. До Брюсселя запрошено Зеленського

Саміт Україна-ЄС відбудеться 3 лютого 2023 року.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" у четвер у Брюсселі повідомив речник президента Європейської ради Шарля Мішеля Баренд Лейтс (Barend Leyts).

"Я можу підтвердити, що саміт Україна-ЄС відбудеться 3 лютого, також є відкрите запрошення президенту Зеленському відвідати Брюссель", - сказав він.

Водночас наразі місце проведення ще не відоме.

Минулий саміт Україна-ЄС відбувся 12 жовтня 2021 року у Києві. Раніше саміти проводили по черзі – один раз у Києві, наступного разу у Брюсселі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генпрокурор: за місяць роботи порталу "СтопТиск" поступило 44 звернення від підприємців, відновлено права 12 бізнесів

Уряди України та Литви активізують співпрацю у захисту критичної інфраструктури, – підписано меморандум

У Києві зупинився рух на "зеленій" гілці метро

САП і Європейська прокуратура запобігатимуть зловживанням при використанні міжнародної допомоги Україні

Через влучання в енергетичний об'єкт знеструмлено 61 тис. абонентів - "Чернігівобленерго"

Окупанти 25 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, поранено 5 мирних жителів – ОВА

До мовного омбудсмена надійшло понад 2,2 тис. скарг про порушення законодавства за три квартали

УПЦ (МП) подала апеляцію на відмову у застосуванні заходів забезпечення позову у справі про припинення діяльності Церкви

СБУ затримала громадянина РФ, який під виглядом добровольця вступив до Сил оборони і почав шпигувати для ФСБ

В Єврокомісії пояснили суть репараційної позики, її ризики, необхідність гарантій та можливий термін надання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА