Інтерфакс-Україна
08:05 06.09.2025

Обстріли РФ знеструмили залізничну дільницю перед Слов’янськом, поїзди затримуються

1 хв читати
Обстріли РФ знеструмили залізничну дільницю перед Слов’янськом, поїзди затримуються

Російські обстріли спричинили знеструмлення на залізничній дільниці перед Слов'янськом Донецької області, через що поїзди вимушено матимуть затримку, повідомила пресслужба АТ "Укрзалізниця".

"Ранок починається з обстрілу залізничної інфраструктури на Донеччині. Маємо знеструмлену дільницю перед Слов'янськом, внаслідок чого буде вимушена затримка як приміських поїздів, так і далекого сполучення", - сказано в телеграм-каналі відомства.

Зазначається, що для найближчих рейсів краматорського напрямку можливе використання резервних тепловозів та автобусів на окремих ділянках.

Наразі оцінюються пошкодження та строки відновлень.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Важливо, щоб заяви лідерів, держав, інституцій були продовжені сильними санкціями і тарифами проти Росії

Зеленський подякував міжнародним лідерам за підтримку України на тлі масованої атаки РФ

Наступного тижня відбудеться технологічна ставка: розглянуть ракетні програми та виробництво дронів – Умєров

На Полтавщині відновили електропостачання, відсутнє через ворожу атаку

Трамп готовий до "другого етапу" санкцій проти РФ

Кошта закликав партнерів продовжувати зміцнювати Україну на тлі ескалації РФ

Смертельна ДТП на Харківському шосе в Києві: двоє загиблих, троє постраждалих – поліція

На Запоріжжі цивільний постраждав від атаки ворожого FPV-дрона – ОВА

Україна та Канада обговорили ескалацію терору з боку Росії та посилення тиску на неї

Через удар ворожого дрона в Запорізькій області постраждав чоловік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА