Інтерфакс-Україна
19:03 14.07.2024

Унаслідок обстрілів на Донеччині щонайменше один загиблий і дев'ять постраждалих

1 хв читати
Унаслідок обстрілів на Донеччині щонайменше один загиблий і дев'ять постраждалих

Унаслідок ракетного обстрілу окупантами Мирнограда Донецької області одна людина загинула, шестеро постраждалих, за попередньою інформацією, під завалами можуть перебувати люди, повідомив у неділю ввечері голова обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"У Мирнограді росіяни влучили ракетою в адмінбудівлю та багатоповерхівку - вбили 1 людину, поранили 6. За попередньою інформацією, ще 2 людини перебувають під завалами", - написав він у телеграм-каналі.

Також, згідно з наявною в нього інформацією, під обстрілом було м. Лиман, відомо про трьох постраждалих, зруйновано одну будівлю і кафе.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Примари" ГУР вполювали дві дороговартісні РЛС окупантів в Криму

Перші іноземні добровольці прибули у ББпС "Спалах" – Сухопутні війска

Зеленський прибув до Берліна, де зустрінеться у неділю з американською переговорною командою

Через ворожі удари у Запоріжжі травмовано десять людей, в тому числі дитина та співробітники ДСНС і Патрульної поліції

У Кремлі наполягають на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

В Австралії вже 12 загиблих внаслідок теракту - ЗМІ

Зеленський у п’ятницю відвідає з візитом Польщу

США запропонували компроміс по Донбасу у вигляді відходу ЗСУ та незаходу на цю територію військових РФ – Зеленський

Невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця очікуються на значній території Україні у понеділок

Зеленський: у разі провалу цих переговорів треба брати себе в руки, знаходити інший шлях і знов робити все, щоб війна закінчилась

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА