Інтерфакс-Україна
09:53 19.07.2024

Ворог атакує малими піхотними групами на мотоциклах у районі Малої Токмачки - ОСУВ "Таврія"

1 хв читати
Ворог атакує малими піхотними групами на мотоциклах у районі Малої Токмачки - ОСУВ "Таврія"

На оріхівському напрямку в районі села Мала Токмачка ворог застосовує тактику атаки малими піхотними групами без бронетехніки, проте на мотоциклах, повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Дмитро Лиховій.

"Хочу окремо зупинитися на подіях у районі села Мала Токмачка... Це вже досить звична тактика, він (ворог - ІФ-У) атакує малими піхотними групами без бронетехніки, але на мотоциклах", - сказав Лиховій в ефірі національного телемарафону в п'ятницю.

За його словами, за добу на оріхівському напрямку окупанти здійснили чотири атаки, з них дві намагалися провести з застосуванням кількох мотоциклів. В одному зі штурмів Сили оборони України знищили три ворожі мотоцикли та трьох водіїв.

Загалом за добу в районі відповідальності ОСУВ "Таврія" знищено чотири мотоцикли противника.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог завдав чергової атаки дронами-камікадзе по Ізмаїльському району Одеської області

Пентагон призупинив постачання деяких ракет ППО та високоточних боєприпасів до України через виснаження запасів США - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 112 ворожих атак - Генштаб

Келлог спростував нібито обіцянку Лукашенку обмежити удари ЗСУ по РФ: це обумовлено взаємними діями Москви

ГУР завдало удару по нафтопереробному заводу "Саратоворгсинтез" у Саратовській області РФ — Генштаб

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження корпусу Іжевського заводу "Купол" у РФ після удару СБУ

В межах ініціативи Bring Kids Back UA повернули двох українських підлітків із окупованих територій — Єрмак

В Офісі Президента відбулася зустріч із делегацією ОБСЄ щодо підтримки України

Глави МЗС України та Німеччини відвідали Одеський порт, обговорили наслідки ударів РФ, ППО та продовольчу безпеку

Мирна мешканка постраждала внаслідок атаки російського дрона на Купʼянщині — прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА