Інтерфакс-Україна
11:57 02.08.2024

Петиція про перейменування вулиці в Києві на честь загиблого пілота Пільщикова набрала потрібні 6 тис. голосів

1 хв читати

Петиція на сайті Київської міської ради з закликом перейменувати вулицю Зеленогірську в столиці на честь загиблого пілота Андрія Пільщикова з позивним "Джус" набрала необхідні для розгляду 6 тис. голосів.

Згідно з платформою петицій на сайті Київради, петиція була подана 12 липня і станом на 2 серпня набрала необхідні для розгляду 6 тис. голосів.

"З початком широкомасштабного російського вторгнення "Джус" захищав небо України у складі 40 бригади тактичної авіації - "Привидів Києва" і доклав чимало особистих зусиль, щоб наблизити рішення країн Заходу щодо надання Україні літаків F-16", - ідеться в тексті петиції.

Автори петиції вважають, що назва цієї вулиці створить на карті Києва символічний зв'язок від видатних українських авіаторів минулого (авіаконструктора Олега Антонова та Левка Мацієвича) і сьогодення.

"Одним із тих, завдяки кому ми почули про "Привидів Києва", разом з усіма пілотами-героями 40 Васильківської бригади тактичної авіації був Андрій Пільщиков. І він заслуговує на гідне вшанування в назві вулиці, яка бере початок від проспекту Повітряних сил", - ідеться в петиції.

Як повідомлялося, 25 серпня 2023 року через зіткнення двох навчально-бойових літаків L-39 під час виконання бойового завдання на Житомирщині загинули троє льотчиків, серед них був і Андрій Пільщиков із позивним "Джус".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Харкові відкрився другий у місті магазин італійського бренду Terranova

Досвід Києва в перші дні вторгнення враховано для підготовки антикризового плану Вільнюса

Внаслідок удару по Павлограду постраждали 14 людей, серед них троє дітей

Подальший графік Зеленського залежатиме від розвитку ситуації - прессекретар

Шмигаль: Україна має не просто виграти війну – вона має виграти мир

Росіяни 24 рази обстріляли Донеччину, загинули три людини

Шмигаль обговорив з прем’єром Норвегії спільні виробництва зброї та економічне співробітництво

Близько 130 тис. осіб попрощалися з Папою Римським Франциском, особливий наплив очікується в п'ятницю

Вже 622 дитини загинули в Україні внаслідок збройної агресії РФ

Раді пропонують запровадити додаткову відпустку для військових, які залишилися на службі попри право звільнитися за сімейними обставинами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА