Інтерфакс-Україна
19:46 09.08.2024

Виробництво дронів це стратегічна галузь, яка працюватиме на Україну завжди - Зеленський

1 хв читати
Виробництво дронів це стратегічна галузь, яка працюватиме на Україну завжди - Зеленський

Україна нарощує виробництво далекобійних безпілотних літальних апаратів і ця галузь національної оборонної промисловості продовжить роботу в далекій перспективі, зазначає президент України Володимир Зеленський.

"Була доповідь про наші далекобійні дрони. Щодо застосування доповідав керівник СБУ Малюк. Дякую, хлопці, дякую за влучність! І нарощуємо цю спроможність. Це в нас уже реальна стратегічна галузь "оборонки" - галузь, яка працюватиме на Україну завжди", - сказав Зеленський у своєму відеозверненні за результатами проведення Ставки верховного головнокомандувача у п'ятницю ввечері.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У 19-му армійському корпусі спростували ворожу інформацію щодо Костянтинівки

Онлайн вибори через "Дію" потребують законодавчих змін – 1-й віцепрем’єр

Трегубов: росіяни перебільшують, найближча дистанція від контрольованої ними території до Сум - 25 км

Переважна більшість українців хоче миру, але не шляхом виходу з Донбасу – Зеленський

Ветеран-оператор ПТРК може застосувати свої військові компетенції як оператор спецобладнання чи інструктор з тех- і спортдисциплін - Мінветеранів

Міносвіти залучило понад $800 млн міжнародної підтримки на розвиток та відновлення освіти у 2025р

Умєров та Зеленський узгодили з Віткоффом подальші контакти та наступні кроки

Відновлення електрики для понад 9 тис. споживачів Вишгородського району після суботньої атаки потребує ще трохи часу – ДТЕК

СБУ повідомляє про обшуки у керівництва та співробітників Закарпатського обласного ТЦК

На Тернопільщині понад 6,8 тис. абонентів залишаються без електрики - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА