Інтерфакс-Україна
18:54 11.08.2024

У Нікополі загинув чоловік, ще 11 людей поранено внаслідок російських обстрілів, серед них двоє дітей – голова РВА

1 хв читати

У Нікополі Дніпропетровської області в неділю загинув чоловік, ще 11 людей поранено внаслідок російського обстрілу, серед них двоє дітей, повідомив начальник районної військової адміністрації Євген Євтушенко.

"Завершується ще один важкий для Нікопольського району тиждень. Через постійну агресію російських окупантів загинув чоловік, ще 11 мешканців зазнали поранень, серед них дві дитини 1,5 та 12 років",- сказано у його телеграм-каналі в неділю.

Євтушенко також повідомив, що близько 40 будинків пошкоджено.

Він наголосив, що на території Нікопольського району продовжують працювати благодійні фонди та організації, які забезпечують потреби місцевих жителів, які постраждали від російських обстрілів.

Зокрема, американська організація Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у партнерстві із фондом Howard G Buffett Foundation (HGBF), Всесвітня продовольча програма ООН, Гуманітарна місія "Пролісок" та Нікопольська районна військова адміністрація.

"Щиро вдячний кожному, хто долучився до гуманітарного напрямку нашої діяльності за дієву підтримку та допомогу людям Нікопольщини",-наголосив Євтушенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україну повернули з полону 8 цивільних – Коордштаб

Колишній мер Херсона Миколаєнко в день повернення з полону привітав українців з Днем Незалежності

Зеленський: Сьогодні повертаємо додому воїнів ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби та цивільних

Зеленський: Повертаємо додому журналіста Хилюка

Найкраща відповідь на терор РФ — посилення постачання Україні зброї - Стефанчук

Сирський: Три села на Донеччині звільнили від росіян

Свириденко та Келлог обговорили питання критичних мінералів і промактивів, які Росія намагається експлуатувати на ТОТ

Зеленський: Ми говоримо про ті гарантії безпеки, що нас будуть захищати, а не про гарантії безпеки від РФ

Карні не виключає присутність канадських військових як частину гарантій України

Україна для далекобійних ударів використовує вітчизняну зброю і не проговорює це зі США - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА