Інтерфакс-Україна
13:40 21.08.2024

Рух на новому шляхопроводі на Оболоні в Києві повністю відкриють до кінця літа - мер

1 хв читати
Рух на новому шляхопроводі на Оболоні в Києві повністю відкриють до кінця літа - мер

Основний комплекс робіт із реконструкції транспортної розв'язки на перетині вулиць Полярної та Богатирської в Києві буде завершено до кінця серпня, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Відкрити рух зі зʼїздами та заїздами на новий шляхопровід плануємо до кінця літа. Невдовзі завершимо й всі роботи з благоустрою території. Проїзд шляхопроводом – вулицею Полярною через Богатирську – відкрили в травні", - написав Кличко в телеграмі у середу.

За його словами, реконструкція цієї розв'язки збільшить пропускну здатність транспортного вузла і зменшить затори в цій частині Оболоні.

"Вже влаштували з’їзди та заїзди транспортної розв’язки, тротуари та велодоріжки. Встановили зовнішнє освітлення, перильну та бар’єрну огорожі, перевлаштували інженерні мережі. Збудували й підземний пішохідний перехід з пандусами для маломобільних груп населення… Також триває ремонт ділянки проїжджої частини на вулиці Богатирській. Влаштовують дорожнє полотно (розширюють проїжджу частину), облаштовують тротуари та велодоріжки, встановлюють опори освітлення. А також перевлаштовують інженерні мережі", - розповів Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Маю надію, що Рада ратифікує угоду зі США

Зеленський про вихід США з переговорного процесу: Я впевнений, що Європа буде поруч

Зеленський переконаний, що у разі припинення вогню будуть його порушення: треба дуже швидко вирішити питання моніторингу

Зеленський: Угода про корисні копалини сьогодні вигідна обом сторонам

Зеленський про розмову з Трампом у Ватикані: Це найкраща розмова з усіх, що були до цього

Зеленський про безпеку іноземців, які їдуть в Москву на 9 травня: Ми не можемо нести відповідальність за те, що відбувається в РФ

Зеленський наполягає на найскорішому припиненні вогню на 30 днів і відкинув пропозицію Путіна про триденне перемир'я на 9 травня

З 1 травня для колишніх обмежено придатних військовослужбовців знизили рівень навантажень

Через удари РФ по Харкову постраждала 51 людина, серед них двоє неповнолітніх

Сили оборони вночі збили 77 ворожих дронів зі 183, ще 73 локаційно втрачені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА