Інтерфакс-Україна
15:19 27.08.2024

Із поверненням "азовців" із полону є труднощі, і їхні сім'ї мають знати про ці виклики та складнощі - Зеленський

1 хв читати
Із поверненням "азовців" із полону є труднощі, і їхні сім'ї мають знати про ці виклики та складнощі - Зеленський
Фото: сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що з поверненням бійців підрозділу "Азов" із полону є різні труднощі, і їхні сім'ї мають знати про ці виклики та складнощі.

"Було ухвалено рішення, щоб насамперед родини наших героїчних військових, які в полоні, розуміли, що відбувається. Є труднощі в поверненні "азовців", різні причини. Напевно, потрібно, щоб сім'ї знали всі ці виклики і складнощі", - сказав Зеленський на пресконференції у вівторок у Києві.

У зв'язку з цим президент заявив, що попросив, а надалі це було затверджено на Ставці, щоб був відповідний формат роботи з сім'ями і робота з узгодження списків.

"Тепер ГУР разом із СБУ, Лубінцем (уповноважений з прав людини - ІФ-У) і з Зовнішньою розвідкою узгоджують ці списки... Сім'ї ставлять запитання публічно і мають отримувати відповіді, вони будуть ставити у своєму сьогоднішньому форматі, у тому Центрі повернення наших полонених, і віримо, що знайдуть відповіді", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська видавнича асоціація закликає дозволити купувати книги за кошти з держвиплати "Пакунок школяра"

Трамп: Україна і Росія мають самі визначити, коли проводити зустріч у верхах

Свириденко підтвердила, що її брат проживає за кордоном

Свириденко: Розраховуємо на підтримку Румунії, щоб Україна та Молдова рухалися шляхом євроінтеграції разом

Земельна ділянка під меморіальне кладовище офіційно зареєстрована за НВМК - Чабанівська селищна рада

Шмигаль обговорив з віцеканцлером ФРН потреби України у фінансуванні виробництва й закупівлі зброї

Клименко та прем’єр-міністр Норвегії вшанували пам’ять жертв влучання російської ракети у Києві

Трамп переконаний, що Путін уникає зустрічі з Зеленським, бо той йому не подобається

Суд продовжив строк дії покладених на Чернишова обов'язків ще на два місяці

Департамент війни звучить краще, ніж оборони, я не хочу лише оборону, я хочу і напад – Трамп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА