Інтерфакс-Україна
20:42 02.09.2024

Зеленський і прем'єр Нідерландів зустрілися з ветеранами російсько-української війни

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Нідерландів Дік Схооф у Запоріжжі провели зустріч із ветеранами російсько-української війни, повідомив глава Української держави.

"У Запоріжжі разом із прем’єром Нідерландів зустрілися з ветеранами російсько-української війни. Воїнами, які захищали Україну і з 2014-го, і з 2022 року. Поспілкувалися на важливі для захисту нашої держави теми та про те, як Нідерланди можуть допомогти Україні в нашій боротьбі", - написав Зеленський у телеграмі в понеділок увечері.

Президент України висловив подяку ветеранам "за все зроблене для України. І за те, що не забуваєте тих, хто віддав своє життя через ворога". "Дуже важливо, щоб ми до кінця відстояли і цю пам’ять, і свою землю", - наголосив Зеленський.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні підтвердила виключення можливості відправлення італійських військ в Україну

Українська делегація провела ще одну зустріч з представниками США

Ворожі БпЛА пошкодили житлову багатоповерхівку й спричинили пожежі у Дніпрі – ОВА

Зеленський про домовленості в Парижі: важливо, що сьогодні є ґрунтовні документи коаліції

Макрон заявив, що кілька тисяч французьких військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню - ЗМІ

Україна у 2025 році відкрила 19 нових ринків для експорту агропродукції - Держпродспоживслужба

Санчес обговорить з політичними партіями, як саме Іспанія сприятиме гарантіям безпеки для України

Мерц: Нам доведеться йти на компроміси, але ми намагатимемось досягти найкращого

Україна повинна забезпечити роботу молодим чоловікам, щоб вони не їздили до Німеччини, Польщі чи Франції – Мерц

Румунія готова виконати свою частину роботи шляхом підтримки України та посилення безпеки в Чорному морі - Дан

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА