Інтерфакс-Україна
09:26 03.09.2024

Лікарі борються за життя 14-річної дівчини з Херсона, важко пораненої під час ранкового російського обстрілу

1 хв читати
Лікарі борються за життя 14-річної дівчини з Херсона, важко пораненої під час ранкового російського обстрілу

Дуже важких поранень дістала 14-річна жителька Херсона внаслідок обстрілу з боку російських окупантів уранці у вівторок, повідомив начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Сьогодні близько четвертої ранку російська армія атакувала житлову забудову в Херсоні. Внаслідок прильоту по одному з будинків украй тяжких поранень дістала 14-річна дівчина", - написав Прокудін у телеграмі.

"Швидка" доставила її до лікарні, де в неї діагностували травматичний шок, відкриту травму грудної порожнини, перелами рук і ноги. Дитина дотепер перебуває в операційній. Медики роблять усе можливе, щоб зберегти її життя", - додав керівник обладміністрації.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

Трамп заявив, що США можуть вийти із переговорного процесу щодо врегулювання війні РФ проти України

ЗСУ отримали понад 200 багі зі сталі "Метінвесту", наразі автівки отримали прикордонники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА