Інтерфакс-Україна
10:38 06.09.2024

Міністр Бідний нарікає на відсутність в Україні потужної "лави запасних" у спорті вищих досягнень

1 хв читати
Міністр Бідний нарікає на відсутність в Україні потужної "лави запасних" у спорті вищих досягнень

Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний нарікає на відсутність у країні потужної "лави запасних" у спорті вищих досягнень.

"Ми бачимо, яку увагу світу сьогодні приковують до себе такі змагання, як ігри Олімпіади, ігри Паралімпіади, які сьогодні тривають у Парижі. І хоча виступ нашої національної збірної команди на іграх Олімпіади можна назвати успішним з усіх боків, аналіз, який триває, до речі, і зараз виявляє низку тих проблем, на яких я б хотів зосередитися впродовж своєї роботи на посаді міністра молоді та спорту... Це, по-перше, відсутність потужної лави запасних, ми це бачимо", - сказав Бідний на засіданні Верховної Ради в четвер.

За його словами, для вирішення цієї проблеми необхідно зосередитися на питаннях масового спорту, зокрема, дитячого. "Якомога більше дітей ми повинні залучати до видів спорту, тому що деякі з видів спорту в нас фактично вимирають сьогодні. Ми повинні робити те, щоб наші діти більше займалися спортом", - додав він.

Крім того, Бідний звернув увагу на великі проблеми з науково методичним супроводом спортсменів.

Як повідомлялося, 5 вересня Верховна Рада призначила Матвія Бідного міністром молоді та спорту. До цього з 9 листопада 2023 року він тимчасово виконував обов'язки керівника відомства.

ОСТАННЄ

Двоє людей поранені внаслідок атаки FPV-дрона в Запорізькій області – ОВА

ООН: замість кроків до миру ми стали свідками жорстокого сплеску масштабних російських атак по всій Україні

ООН: Смертність серед цивільних у першому кварталі цього року на 59% вища, ніж за аналогічний період 2024 року

"Нафтогаз" та ORLEN домовилися про стратегічну співпрацю – меморандум

Єрмак провів розмову з радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії щодо підготовки до перемовин із РФ

З початку доби Сили оборони відбили 119 ворожих атак - Генштаб

США сподіваються на прямі переговори між Україною та РФ, але ще не вирішили, чи братимуть у них участь – Білий Дім

Росіяни вдарили Х-35 по цивільному підприємству на Харківщині - прокуратура

Оперативна обстановка в Сумській області складна, але контрольована, за добу евакуювалося 50 людей

IT-коаліція залучила майже EUR1,1 млрд на підтримку України – Міноборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА