Інтерфакс-Україна
20:27 08.09.2024

Зеленський: Для нас головне зараз, на початку осені, максимально зміцнити позиції українців

2 хв читати
Зеленський: Для нас головне зараз, на початку осені, максимально зміцнити позиції українців
Фото: https://www.president.gov.ua/

Україна вже почала працювати, щоб виконати всі домовленості з партнерами, отримані цього тижня, головним зараз є максимально зміцнити позиції українців, захист українських населених пунктів від російського терору, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Сьогодні вже почали працювати, щоб виконати всі домовленості з партнерами, які ми отримали на цьому тижні. Засідання "Рамштайну", зустрічі в Німеччині, зустрічі в Італії. Окремо міністр оборони України та наші військові працювали у Франції, у Британії, також у Німеччині. Дуже розраховуємо на результат від розмови з міністром оборони Сполучених Штатів Остіном", - сказав Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні в неділю.

Президент також нагадав, що цього тижня провів важливі переговори з канцлером Німеччини Олафом Шольцом і прем'єр-міністром Італії Джорджею Мелоні, а також із делегацією Конгресу США, де, зокрема, говорили про план перемоги для України, про певні його деталі.

Зеленський повідомив, що повністю всі кроки плану українська сторона надасть президенту США Джо Байдену та обом кандидатам у президенти Дональду Трампу й Камалі Гарріс.

"Головне для нас зараз, на початку осені, – максимально зміцнити позиції України, українців, захист наших міст і сіл від російського терору і, звичайно, – більше можливостей нашим воїнам на фронті. Це і Покровськ, Торецьк, Курахівський напрямок та інші точки найбільшого зосередження російських сил", - наголосив Зеленський.

Президент додав, що "цей тиждень дав нові домовленості щодо снарядів для України, щодо фінансів для виробництва зброї, дронів і ракет в Україні. ППО - незмінний пріоритет. І ми продовжуємо на всіх рівнях переконувати партнерів щодо далекобійності".

Глава держави подякував усім у світі, хто допомагає Україні наближати безумовно необхідні кроки партнерів.

За оголошені кроки на засіданні Рамштайну та за іншу допомогу, що була узгоджена саме цього тижня президент відзначив Німеччину, Америку, Британію, Канаду, Іспанію, Нідерланди, Швецію, Норвегію, Румунію, Литву та Латвію.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА