Інтерфакс-Україна
10:21 30.09.2024

Міносвіти подало два проєкти на участь у глобальній ініціативі Фонду Клінтона

2 хв читати
Міносвіти подало два проєкти на участь у глобальній ініціативі Фонду Клінтона

Міністерство освіти і науки України подало два проєкти на участь у відборі на фінансування від глобальної ініціативи Фонду Клінтона.

"Цьогоріч уперше МОН за ініціативою першого заступника міністра освіти і науки Євгена Кудрявця подало на участь два проєкти, щоб залучити фінансування та привернути увагу світової спільноти до викликів, з якими зараз стикається Україна", - ідеться в повідомленні міністерства.

"Один із проєктів - це навчальний застосунок для дітей в Україні та за кордоном We Are Ukraine National Game, який розробляють EdEra спільно з МОН. Інтерактивний застосунок допомагатиме опановувати українську історію, культуру, географію. Це особливо важливо для українських дітей за кордоном, які матимуть змогу тримати звʼязок з Україною. Застосунок також можна використовувати в школах за кордоном, щоб забезпечувати українознавчий компонент для наших учнів", - ідеться в повідомленні.

Другий проєкт - створення в Україні інноваційних хабів - фізичних кампусів із сучасним обладнанням, лабораторіями та усім необхідним для експериментів, розробок, тестування та виробництва інноваційних продуктів у сфері, яка характерна для кожного регіону.

"Такі хаби стимулюватимуть науково-технічний потенціал країни, підсилюватимуть талановитих науковців, підприємців, інноваторів. Ключова мета — стале економічне зростання в Україні завдяки розвитку інновацій та стимулювання інвестицій в цю сферу. Перший інноваційний хаб планується відкрити в Києві вже навесні–влітку 2025 року у співпраці з Київською школою економіки та Києво-Могилянською академією, а надалі масштабувати створення центрів інновацій всією Україною", - розповіли в міністерстві.

Згідно з повідомленням, освітні проєкти, які пропонує реалізувати Україна, вже почали збирати фінансування: близько 20% зібрано на створення навчального застосунку, а на центри інновацій - близько 40% потрібних коштів.

"Віримо, що після участі у щорічній зустрічі Глобальної ініціативи Фонду Клінтона вдасться повністю профінансувати та реалізувати ці два проєкти, — обовʼязково поінформуємо про це", - підсумували у відомстві.

Глобальна ініціатива Клінтона (CGI), заснована президентом США Біллом Клінтоном 2005 року, - це спільнота, що об'єднує світових лідерів бізнесу, уряду та некомерційного сектору з метою створення та впровадження рішень або проєктів для вирішення глобальних світових викликів: кліматичної кризи, проблеми економічного зростання й відновлення, нерівності, а також потреби гуманітарного реагування на конфлікти й кризи в усьому світі. Завдяки моделі глобальної ініціативи Клінтона понад 10 тис. організацій започаткували понад 4 тис. проєктів і програм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони анонсувало запуск нових відстрочок в "Резерв+" з 26 березня

Реткліфф: Українці воюватимуть голими руками, якщо умови перемовин їх не влаштовуватимуть

Трамп розглядає вимоги Росії скасувати санкції у відповідь на припинення вогню в Чорному морі

Росіяни масовано атакували Кривий ріг, щонайменше 15 вибухів в місті – Вілкул

Сибіга за підсумками зустрічі українсько-американських експертних команд: Україна прагне до справедливого і міцного миру

У Сумах вже 106 постраждалих через ракетний удар РФ

Україна та Велика Британія обговорили посилення енергетичної безпеки української держави

Сили оборони розбили колону ворожої бронетехніки на новопавлівському напрямку

Результати зустрічі експертних груп США та України: домовилися розробляти заходи із заборони ударів по енергооб’єктах Росії та України

РФ заявляє, що не погодиться на передачу ЗАЕС або контролю над нею будь-якій іншій країні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА