Інтерфакс-Україна
10:29 10.10.2024

Бронювання на критичних підприємствах не буде припинено у зв'язку з проведенням аудиту – Міноборони

1 хв читати
Бронювання на критичних підприємствах не буде припинено у зв'язку з проведенням аудиту – Міноборони

Заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк спростував повідомлення про те, що у зв'язку з проведенням аудиту на критичних підприємствах буде припинено бронювання.

"Рішення було ухвалено, тому що різко пішло збільшення кількості заброньованих людей. Протягом двох років було 540 тисяч осіб, а тут за пару місяців - зростання вдвічі", - пояснив у коментарі "Суспільному" Гаврилюк, який ініціював проведення аудиту на засіданні уряду.

Як повідомлялося, уряд на засіданні 8 жовтня погодився з пропозицією Міністерства оборони щодо проведення до 15 листопада 2024 року обласними, Київською міською державною адміністраціями за участю територіальних центрів комплектування і соціальної підтримки (ТЦК і СП) аудиту ухвалення рішень щодо визначення підприємств, установ та організацій критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

У разі якщо підприємство за підсумками аудиту не буде визначено як критичне, бронювання співробітників буде переглянуто.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА