Інтерфакс-Україна
21:14 12.10.2024

Зеленський: Ми додали Україні нових домовленостей щодо зброї

1 хв читати
Зеленський: Ми додали Україні нових домовленостей щодо зброї

Президент України Володимир Зеленський за результатами домовленостей, досягнутих під час візиту до європейських столиць, повідомив про угоди про інвестиції у виробництво озброєнь в Україні.

"Кожен закордонний візит - це завжди розмова про інвестиції в промисловість України. Наша промислова база здатна виробляти значно більше дронів, більше снарядів, бойової техніки, ніж дозволяють це робити фінансові спроможності нашої держави", - сказав він у вечірньому зверненні.

Зеленський наголосив, що низка наших партнерів не має можливості прямих поставок зброї, проте має можливість фінансування. Також деякі партнери володіють спеціальними технологіями, які можуть бути застосовані в Україні "зараз - в обороні, у наших активних діях".

Президент наголосив, що вже напрацьовано дві моделі взаємодії країн-партнерів в інвестиції у ВПК України.

"Зараз у Франції ми говорили про нову модель взаємодії – про створення спільних українсько-французьких виробництв у нашій державі. На рівні міністерств оборони це опрацьовується. Вже працює данська модель, коли уряди держав-партнерів залучають інвестиції у виробництво зброї, а нову, французьку модель ми розглядаємо як можливість залучати інвестиції у створення саме нових виробництв. Дуже розраховуємо на цей результат для України, і це персональне завдання для міністра оборони, для Мінстратегпрому – забезпечити виконання всіх наших домовленостей", - зазначив президент.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Житловий будинок було зруйновано в Городищі Черкаської області через вибух газового балону, є постраждалі

Зеленський - президенту Кіпра: Важливо, щоб Україна була серед головних пріоритетів під час кіпрського головування в Раді ЄС

Зеленський анонсував 5 січня зустріч начальників Генштабів

Умєров в Анкарі зустрічався з головою Національної розвідувальної організації

Головування Кіпру в Раді ЄС розпочинається у вирішальний момент для Європи - фон дер Ляєн

Загинув чоловік, травмувалися ще троє цивільних у Херсонській області через атаки ворога

Через ворожий авіаудар по екопарку під Харковом поранено хижаків, вони поховались у напівзруйнованих приміщеннях

Відсутність на роботі заброньованого переселенця після відмови у відпустці є підставою для звільнення – Верховний Суд

ВАКС визначив заставу підозрюваним в отриманні неправомірної вигоди нардепам - від 16,6 млн грн до 40 млн грн

В Анкарі Умєров зустрівся з міністром закордонних справ, говорили про безпекову ситуацію та гуманітарний трек

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА