Інтерфакс-Україна
18:59 22.10.2024

Рішення РНБО передбачає повний аудит пенсій та інших нарахувань усім чиновникам, які "організували" собі інвалідності - Зеленський

1 хв читати
Рішення РНБО передбачає повний аудит пенсій та інших нарахувань усім чиновникам, які "організували" собі інвалідності - Зеленський
Фото: Офіс Президента України / www.president.gov.ua

Рішення, ухвалене Радою національної безпеки України у вівторок, передбачає повний аудит пенсій та інших нарахувань усім чиновникам, які організували собі інвалідності, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Була доповідь на РНБО глави Служби безпеки України Малюка та міністра внутрішніх справ Клименка щодо перевірок і розслідувань, які вже тривають. Були, на жаль, дуже непереконливі доповіді міністра охорони здоров'я України та міністра соціальної політики України. Окремо треба пройтися по всіх горизонталях місцевої влади", - сказав Зеленський у вечірньому відеозверненні.

Президент також додав, що на РНБО обговорили ситуацію в органах прокуратури України. "За підсумками цієї розмови генеральний прокурор України Андрій Костін написав заяву про звільнення", - повідомив глава держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Освітній омбудсмен пропонує розділити вступників з ТОТ та вступників з територій активних бойових дій в окремі квоти

Кабмін скасував ліцензування експорту та імпорту літій-іонних акумуляторів

Шість супермаркетів "АТБ" на Троєщині тимчасово працюватимуть цілодобово

Впровадження енергоавтономних систем в житлові проєкти збільшує вартість квадратного метра на 10-15% – думка

НЗФ може зiткнутися з труднощами при виконаннi фiнансових зобов'язань через війну - керівництво

Київ вітає санкції ЄС проти російських пропагандистів та виступає за розширення списку таких осіб

Глава МВС: з початку цього року підрозділи Нацгвардії знищили та уразили 30 ворожих танків та 11 систем РЕБ

Енергокомітет Ради планує запросити на найближче засідання всю керівну команду Міненерго та провести спецзустріч з Кличком

Федоров повідомив про поглиблення оборонної співпраці з Нідерландами: лінія дронів, ППО та авіація

Засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться 12 лютого

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА