Інтерфакс-Україна
05:23 01.11.2024

У Києві викрили наркодилерів, які маскувалися під військових

1 хв читати

Столичні правоохоронці викрили групу наркодилерів, які під виглядом військових збували в Києві наркотики, повідомляє прес-служба поліції Києва. 

Як зазначається, організатором наркобізнесу виявився раніше судимий 31-річний житель Київської області. До своєї діяльності він залучив двох знайомих, які відповідали за безпосередній збут наркотиків.

Вони продавали заборонені речовини за готівку під час особистих зустрічей. А щоб відвести від себе підозру, переодягалися у військову форму.

Одного зі зловмисників поліцейські затримали, коли той приїхав для збуту чергової партії психотропів. З його автомобіля вилучили півкілограма амфетаміну.

Решту фігурантів затримано за місцями проживання. Унаслідок обшуків у них вилучили психотропні речовини, а також гранату і пістолет із набоями. Вилучені речові докази правоохоронці направили на експертизу.

Відкрито провадження за ч. 2 ст. 307 (Незаконне придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів і психотропних речовин) і ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу.

Фігурантам оголосили підозру, суд обрав їм запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.  

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські дрони в травні вразили та знищили понад 89 тисяч ворожих цілей - Сирський

Необхідно збільшити обсяг проєктів з партнерами щодо виробництва зброї в Україні на 50% - Зеленський

СБУ показала унікальні кадри спецоперації "Павутина", у результаті якої уражено 41 військовий літак стратегічної авіації РФ

Зеленський на зустрічі у форматі "Рамштайн" закликав партнерів продовжувати зміцнювати українську ППО

Зеленський про так званий "меморандум" РФ: це ультиматум

Генштаб ЗСУ: Найбільша активність окупантів зберігається на покровському та лиманському напрямках

Рада планує зобов'язати студентів-медиків проходити військову підготовку - законопроєкт

Розпочалося 28-е засідання у форматі "Рамштайн", Зеленський доєднався онлайн

Україна пропонує РФ припинення вогню до зустрічі лідерів - Зеленський

Перша профінансована Німеччиною українська далекобійна зброя може бути розгорнута в ЗСУ вже за кілька тижнів - Пісторіус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА