Інтерфакс-Україна
15:13 01.11.2024

Ворожа інформація про захоплення Часового Яру й Торецька не відповідає дійсності - ОТУ "Луганськ"

2 хв читати

Прессекретар оперативно-тактичного угруповання "Луганськ" Анастасія Бобовнікова спростувала ворожу інформацію про нібито захоплення Часового Яру й Торецька на Донеччині.

"Ми бачимо багато повідомлень від росіян, що вони вже нібито захопили ці міста, перебувають там, почуваються вільно. Я спростовую цю інформацію. У Часовому Яру ворог не перетнув каналу, не закріпився. Малі штурмові групи переходять канал, намагаються закріпитися, ключове слово "намагаються", - сказала вона в ефірі телемарафону.

Речниця зазначила, що наразі росіяни не мають переваги в Часовому Яру й Торецьку, лінія зіткнення стабілізована зараз, і ворог не просувається.

Водночас Бобовнікова зазначила, що в зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Луганськ" спостерігається певне зниження кількості штурмів, однак ворог накопичує резерви, підводить живу силу на передові позиції, накопичує боєприпаси, готує техніку й оснащує її засобами РЕБ.

"Не виключено, що за деякий час, коли вони закінчать підготовку, на нашому напрямку збільшиться кількість штурмів", - зазначила речниця, додавши, що техніку ворог використовує дуже мало.

Бобовнікова розповіла, що окупанти дещо змінили тактику, якщо говорити про застосування малих штурмових груп.

"Якщо раніше вони штурмували в лоб і втрачали дуже багато живої сили, то зараз сфокусувалися на диверсійно-розвідувальних групах і так званих секретах, коли одна-дві людини переходять канал, наприклад у Часовому Яру, й ховаються в підвалах, норах і в зруйнованих будинках" , - сказала вона.

Вона зазначила, що мета таких дій ворога в тому, щоб здійснити максимальне накопичення перед штурмовими діями, однак українські БПЛА й дронарі викривають ці спроби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок атаки ворожого БпЛА на Одещині виникла пожежа на території православного монастиря

Партія генераторів ЄС піде на підтримку критичної інфраструктури 10 областей України - Мінрозвитку

Глава МЗС Польщі закликав Маска унеможливити використання РФ Starlink для ударів по Україні

Заступник керівника ОП обговорив із очільниками областей приєднання когенераційних потужностей до енергосистеми України

Аварійно-рятувальні роботи на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області завершено

Мінекономіки: Україна і європейські партнери впроваджують систему моніторингу довкілля і роботу Реєстру збитків

На Одещині відновили електропостачання для 101 тис. родин, без світла залишаються ще 62 тис.

Фрагменти 5 тіл знайдено на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області - прокуратура

Україна очікує прибуття чергової партії енергетичної допомоги від Словаччини та Молдови - Сибіга

Кількість загиблих після атаки дронів РФ по потягу на Харківщині зросла до чотирьох, ще чотирьох шукають - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА