Інтерфакс-Україна
17:44 21.11.2024

В Україні замінованими залишається 139 тис квадратних кілометрів території

1 хв читати

Ситуація з мінуванням території України залишається критичною, за попередніми оцінками, загальна площа забруднення вибухонебезпечними предметами становить близько 139 тисяч квадратних кілометрів, що складає приблизно 23% всієї території держави, заявив директор департаменту заходів протимінної діяльності ДСНС України Сергій Рева під час презентації курсу “Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет” передає Гуманітарний Медіа Хаб.

Крім того він наголосив, що такий масштаб проблеми вимагає вжиття комплексних заходів, серед яких важливе місце посідає інформування населення. Люди повинні розуміти, що мінна небезпека є реальною і загрожує їхньому життю та здоров’ю.

У зв’язку з цим, фахівці наголошують на необхідності проводити масштабні інформаційні кампанії, спрямовані на підвищення обізнаності громадян про правила безпечної поведінки на територіях, потенційно забруднених вибухонебезпечними предметами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС вже планує 18-й пакет санкцій проти Росії - Пісторіус

Туск вважає, що залучення Польщі, Франції, Німеччини, Англії, Італії та США є ключовим у санкційному процесі проти РФ

Трамп припустився помилок у переговорах з Росією, вважає міністр оборони Німеччини

Генштаб підтвердив ураження об'єкта ВПК РФ – заводу напівпровідникових приладів в Орловській області

Зеленський підписав закон щодо безперешкодної торгівлі з європейськими партнерами під час переходу на оновлені правила походження

Внаслідок нічних авіаударів по Купʼянську і Нечволодівці постраждали троє мирних жителів

Україна готова сприяти збільшенню самодостатності африканських партнерів, зокрема завдяки українським агротехнологіям

Туск: Україна має бути в НАТО, це питання нашої безпеки, а не симпатій

Третій заарештований у справі про підпали, пов’язаній зі Стармером, також є українцем – ЗМІ

Новообраний президент Румунії виступає за підтримку України, але проти направлення військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА