Інтерфакс-Україна
19:47 21.11.2024

Жовква обговорив із делегацією МЗС Нідерландів поглиблення двостороннього співробітництва у сфері виробництва зброї

1 хв читати
Жовква обговорив із делегацією МЗС Нідерландів поглиблення двостороннього співробітництва у сфері виробництва зброї

Заступник глави Офісу президента Ігор Жовква провів зустріч із директором департаменту Міністерства закордонних справ Нідерландів із питань політики безпеки Ваутером Юргенсом і директором департаменту Європи Еріком Вестстрате.

Як повідомляє пресслужба президента, Жовква подякував Нідерландам за різнобічну підтримку України на загальну суму майже €9 млрд, а також за вагомий внесок у посилення української протиракетної оборони.

Сторони обговорили безпекову ситуацію в Україні на тлі посилення масованих російських ракетних ударів перед початком зими. Зазначається, що Україна та Нідерланди домовилися продовжувати роботу з партнерами для зміцнення захисту українського неба.

Крім цього, співрозмовники обговорили поглиблення двостороннього співробітництва у сфері виробництва зброї та посилення колективної безпеки в Європі.

"Ми у Європі маємо більше інвестувати в забезпечення оборонних потреб і витрачати більше на безпеку. Вдячні Нідерландам за інтерес до підтримки українського виробництва озброєння. Розраховуємо на відповідний внесок із метою нарощування його виробництва", - зазначив Жовква.

Також радники глави Офісу президента України Дарія Зарівна та Олександр Бевз обговорили з делегацією МЗС Нідерландів і представниками Центру гуманітарного діалогу Девідом Горманом, Крістаном Бобочеа, Станіславом Середою імплементацію Формули миру, а також шляхи досягнення справедливого, сталого та всеосяжного миру для України.

Зазначається, що сторони погодили подальші кроки для зміцнення підтримки України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА