Інтерфакс-Україна
15:12 25.11.2024

Сибіга поінформував державного міністра закордонних справ Катару про енергетичні потреби України

1 хв читати
Сибіга поінформував державного міністра закордонних справ Катару про енергетичні потреби України
Фото: МЗС України

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів у Римі переговори з державним міністром закордонних справ Катару Мохамедом Бін Абдулазіз Аль-Хулайфі.

"У Римі я провів зустріч з державним міністром закордонних справ Катару Мохамедом Бін Абдулазіз Аль-Хулайфі, у ході якої подякував Катару за його гуманітарне лідерство у поверненні українських дітей. Я поінформував про ситуацію та нагальні енергетичні потреби України", - написав Сибіга в соцмережі Х.

Сторони домовилися розвивати співпрацю в низці галузей і розширювати гуманітарну роль Катару.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація на щорічному фінансовому тижні МВФ обговорює енергетику та розвиток співпраці зі США

Трамп: Над урегулюванням у Газі ще належить попрацювати

У деяких районах Києва зникло світло через проблеми на одному з енергооб’єктів, викликані перенавантаженням мережі – влада

"Укрзалізниця" зазнала близько 300 атак з серпня — на чверть більше, ніж за аналогічний період 2024р

ПА ОБСЄ призначила Каріну Едебрінк спецпредставницею з питань викрадення та депортації українських дітей

SkyUp Airlines стає членом IATA

Зеленський: Детально готуємося до нашої розмови з президентом Трампом

Зеленський: В Одесі буде військова адміністрація, керівника призначу найближчим часом

Екстрені відключення світла скасовані в Київській області

Труханов заявив, що продовжить виконувати повноваження мера до ухвалення міськрадою відповідного рішення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА