Інтерфакс-Україна
14:42 09.12.2024

Естонія планує закупити баражуючі безпілотники на EUR400 млн

1 хв читати
Естонія планує закупити баражуючі безпілотники на EUR400 млн

Естонія має намір протягом семи років придбати баражуючі авіаційні безпілотники-камікадзе на суму до EUR400 млн, повідомив менеджер з озброєння національного центру оборонних інвестицій Раміль Ліпп.

"Мета полягає в тому, щоб знайти якнайбільше підрядників, які могли б запропонувати різні рішення. Що саме буде закуплено, залежить від потреб сил оборони", - сказав Ліпп Естонському телебаченню.

Він пояснив, що до участі в тендері запрошуються і виробники безпілотників малого радіусу дії, і систем, здатних завдавати ударів на відстані в сотні кілометрів.

Центр оборонних інвестицій сподівається охопити контрактами весь спектр безпілотної авіації. За допомогою рамкових угод планується створити своєрідний каталог можливостей, з якого Оборонні війська зможуть обирати необхідну техніку в разі потреби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Госпіталізовано енергетика на Сумщині внаслідок удару російського дрона

Двоє цивільних загинуло внаслідок ударів російських fpv-дронів по селах Харківської області

Людину поранено через ворожу атаку на Суми, пошкоджено критичну інфраструктуру – ОВА

Посадовці приватної компанії підозрюються у привласненні 15 млн грн під час продажу запчастин до бронетехніки

Київ утримує статус найстабільнішої локації для розвитку інвестиційних орендних проєктів - думка

"Ліси України" відтермінувало оплату за придбану продукцію пошкодженому обстрілом "ЕІМО" у Самборі

В Україні в суботу майже без опадів, у неділю на заході та півдні – невеликі дощі, вночі та вранці – туман

Відсутність належного обліку об’єктів інтелектуальної власності стримує розвиток оборонсектору – думка

У Болгарії буде побудовано завод флоат-скла потужністю 800 т на добу, орієнтований на поставки в Україну

McDonald’s Україна відкрив дев’ятий новий ресторан у 2025 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА