Інтерфакс-Україна
13:45 18.12.2024

Шістьох дітей повернули на підконтрольну Україні територію

1 хв читати

В Україну з тимчасово окупованих територій Херсонської області вдалося повернути ще шістьох дітей, повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Серед повернутих дітей - чотири хлопчики, дві дівчинки; і двоє з них - з числа дітей-сиріт. Наймолодшому 9 місяців, найстаршому - 17 років", - написав Прокудін у телеграмі в середу.

Як зазначив Прокудін, від початку 2024 року на підконтрольну Україні територію повернули вже 242 дитини з тимчасово окупованої території Херсонщини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Старт переговорів делегацій у Стамбулі планується о 13:00 понеділка

Міністр оборони Ізраїлю наказав військам діяти в секторі Газа без урахування ситуації з переговорами про перемир'я в анклаві

Історичне фото: Голова СБУ Малюк під час проведення спецоперації "Павутина"

Драпатий подав рапорт про відставку з посади командувача Сухопутних військ

Двох людей поранено внаслідок атаки дронів на Миколаївщині - ОВА

СБУ вразила 41 літак стратегічної авіації РФ під час спецоперації "Павутина" - джерело

Українську делегацію в Стамбул очолить міністр оборони Умєров - Зеленський

СБУ відпрацювала сьогодні відразу по 4 військових аеродромах РФ - джерело

Ворог атакував Україні 479-ма засобами повітряного нападу, знешкоджено 385, зафіксовано влучання у 18 локаціях - ПС

СБУ проводить масштабну спецоперацію зі знищення російської бомбардувальної авіації - джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА