11:31 01.01.2025

У будинку на Печерську під час розбору завалів виявлено загиблу жінку

1 хв читати
У будинку на Печерську під час розбору завалів виявлено загиблу жінку
Фото: ДСНС Києва

У Києві в житловому будинку в Печерському районі, пошкодженому внаслідок російського удару, під завалами було виявлено тіло загиблої, повідомляє Київська міська військова адміністрація.

"У житловому будинку, у Печерському районі, що постраждав унаслідок ранкової атаки російських БПЛА, під час проведення робіт із розбору завалів виявлено загиблу жінку", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Рятувальна операція триває.

Раніше було відомо про шістьох постраждалих у Києві внаслідок російської атаки в середу, 1 січня.

За інформацією ДСНС, у Печерському районі одна людина загинула, ще четверо постраждали.

Триває ліквідація пожеж у житловому будинку та адмінбудівлі. Пошкоджено скління вікон школи та шести автомобілів.

У Святошинському районі постраждали дві людини. Пожежу ліквідовано. Пошкоджено шість автомобілів і трамвайну колію.

За інформацією Київської міськпрокуратури, кількість постраждалих унаслідок сьогоднішньої атаки на Київ зросла до семи осіб, серед яких дві вагітні жінки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: У лютому українські дрони уразили та знищили цілей противника на 22% більше порівняно із січнем

Пасажир, який потрапив під потяг на станції метро "Вирлиця", загинув

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

УЧХ протягом лютого видав у Херсоні понад 21 тис. продуктових наборів

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА