Інтерфакс-Україна
18:18 01.01.2025

Міністр оборони Нідерландів наголосив на необхідності безперервно підтримувати Україну

1 хв читати
Міністр оборони Нідерландів наголосив на необхідності безперервно підтримувати Україну

Міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс засудив чергову атаку РФ ударними безпілотниками по Україні 1 січня, наголосивши на необхідності постійної підтримки України й зміцнення збройних сил в Європі.

"Росія зустріла Новий рік, запустивши в Україну понад 100 безпілотників. Це лише підкріплює наші добрі наміри на 2025 рік: безперервно підтримувати Україну проти російської агресії. І водночас швидко та суттєво зміцнити наші збройні сили в Європі", - написав він у соцмережі Х.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

Буданов про мирний процес: Ми рухаємося; стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА