Інтерфакс-Україна
03:53 02.01.2025

В Україні було більше дитячих жертв за 9 місяців 2024 року, ніж протягом усього 2023-го - UNICEF

1 хв читати

Вплив збройних конфліктів на дітей в усьому світі сягнув у 2024 році руйнівних і, ймовірно, рекордних рівнів, ідеться в огляді останніх даних і переважаючих світових тенденцій, що його опублікував UNICEF (Дитячий фонд ООН).

За останніми даними, за 2023 рік Організація Об'єднаних Націй зафіксувала рекордні 32 990 серйозних порушень щодо 22 557 дітей - найбільше число з початку санкціонованого Радою Безпеки моніторингу.

"З огляду на загальну тенденцію до зростання кількості грубих порушень - наприклад, тисячі дітей було вбито й поранено в Газі, а в Україні ООН підтвердила більше дитячих жертв упродовж перших 9 місяців 2024 року, ніж упродовж усього 2023 року, - цьогоріч, імовірно, станеться ще одне підвищення (чисельності жертв)", - підкреслюється у звіті.

Як стверджується, понад 473 млн дітей - більше ніж один із шести дітей у світі - зараз живуть у районах, зачеплених конфліктами, у світі відбулася найбільша кількість конфліктів із часів Другої світової війни.

Відсоток дітей у світі, які живуть у зонах конфліктів, подвоївся - з приблизно 10% у 1990-х роках до майже 19% сьогодні. За оцінками UNICEF, понад 52 млн дітей у країнах, яких торкнувся конфлікт, не відвідують школу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держдепартамент США ухвалив можливий продаж Польщі ракет Javelin на $780 млн

Трамп заявив, що не може коментувати падіння російських безпілотників у Польщі

Трамп: Врегулювання війни Росія-Україна для мене найскладніше, відносини Путіна і Зеленського жахливі

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

У Латвії на пляжі було виявлено уламок російського дрона "Гербер"

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку в Запорізькій області зросла до чотирьох

Умєров обговорив з Головним представником НАТО в Україні підтримку союзників та програму PURL

Росіяни скинули щонайменше три авіабомби на Воздвижівку на Запоріжжі, поранено трьох жінок

Україну обрано до керівних органів Всесвітнього поштового союзу ООН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА