12:26 13.01.2025

Правоохоронці затримали киянку, яка фотографувала блокпости біля Ради напередодні обстрілу урядового кварталу

1 хв читати
Правоохоронці затримали киянку, яка фотографувала блокпости біля Ради напередодні обстрілу урядового кварталу

Правоохоронці затримали жительку Києва, яка напередодні ворожої атаки на урядовий квартал столиці фотографувала блокпости біля будівлі Верховної Ради, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру жительці столиці в несанкціонованому поширенні інформації про розташування ЗСУ, вчиненому в умовах воєнного часу (ч. 2 ст. 114-2 КК України)", - йдеться в повідомленні Офісу генпрокурора в понеділок.

За даними слідства, на початку листопада 2024 року жінка через телеграм отримала пропозицію зняти радіолокаційні станції в Київській області та надіслати фото замовнику.

"За роботу їй обіцяли заплатити $500, утім, оплатили лише послуги таксі", - уточнюється в повідомленні.

У прокуратурі наголошують, що 31 грудня 2024 року фігурантка отримала нове завдання - сфотографувати блокпост в урядовому кварталі біля будівлі парламенту.

"Фото того самого дня жінка відправила замовнику. Вже наступного дня - 1 січня 2025 року - саме цей район столиці атакували російські БПЛА. Унаслідок ворожої атаки загинула сім'я науковців", - зазначається в повідомленні.

Наразі підозрюваній обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цьогоріч в "Артеку" за кошти держбюджету відпочинуть в 1,5 раза більше дітей

Умєров зустрівся з представниками провідних фінських оборонних і технологічних компаній

СБУ затримала депутата Херсонської облради, який під час окупації вивозив до РФ українську агропродукцію

Відбулося перше засідання міжвідомчої робочої групи з питань вилучення на користь України заморожених активів РФ

Очільник Київської МВА вітає рішення Кличка про звільнення корумпованих чиновників та пропонує аудит міського управління

Швеція виділить $138 млн на відновлення України

США запровадять мита у 200% на алкоголь із країн ЄС, якщо Євросоюз не скасує мита на віскі, - Трамп

Фінляндія оголосила про 28-й пакет військової допомоги для України на EUR200 млн

ЄСПЛ назвав Україну винною у справі про події 2 травня 2014 р., але визнав вплив Росії, – ЗМІ

Мінсоцполітики застерігає від шахрайських повідомлень про нібито необхідність термінового оформлення статусу "дитини війни"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА