Інтерфакс-Україна
11:41 17.01.2025

Кількість загиблих унаслідок авіаудару РФ по Запоріжжю зросла до 14 осіб - голова ОВА

1 хв читати
Кількість загиблих унаслідок авіаудару РФ по Запоріжжю зросла до 14 осіб - голова ОВА
Фото: Запорізька ОВА

Кількість загиблих унаслідок російського удару по Запоріжжю 8 січня зросла до 14 осіб, повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров у п'ятницю.

"Учора (16 січня - ІФ-У) в лікарні одна людина померла, за яку майже два тижні боролися лікарі. 60 осіб, які дістали поранень унаслідок обстрілу 8 січня, ще перебувають у лікарнях", - повідомив голова ОВА в ефірі телемарафону.

Раніше повідомлялося, що внаслідок авіаудару по Запоріжжю загинули 13 осіб, 127 постраждали, серед них підліток. Загалом пошкоджено чотири адмінбудівлі, 27 автомобілів і трамвай. Ліквідовано пожежу в адміністративній будівлі на площі 800 кв. м і займання трьох автомобілів. Аварійно-рятувальні роботи на місці удару завершено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісія: Україна досягла "помірного прогресу" у царині свободи слова – Пакет розширення

Єврокомісія: Україна досягла певного прогресу у боротьбі з тяжкою та організованою злочинністю – Пакет розширення

Спецпризначенці СБУ за місяць ліквідували понад 1,5 тис. окупантів та десятки одиниць техніки на покровському напрямку

Промисловці закликали не підвищувати тарифи на вантажні перевезення і е/е через ризик падіння виробництва та зупинки підприємств

Керівництво інституту НАНУ з Харкова судитимуть за розтрату 5 млн грн

Зеленський: Орбан має запропонувати щось Україні, яка захищає всю Європу від Росії

США повинні бути відкриті до можливості використання далекобійної зброї як фактор стримування РФ – Зеленський

Німеччина передала Україні 2 системи ППО Patriot – Зеленський

Зеленський зустрівся з воїнами 4-ї бригади оперативного призначення НГУ "Рубіж"

Кос: щоб обійти вето Угорщини, робота над переговорними кластерами з Україною може відбутися на технічному рівні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА