Інтерфакс-Україна
12:35 21.01.2025

Невеликий мокрий сніг і дощ прогнозуються на більшій частині України в середу, окрім півдня та південного сходу

2 хв читати
Невеликий мокрий сніг і дощ прогнозуються на більшій частині України в середу, окрім півдня та південного сходу

У середу, 22 січня, вночі на Закарпатті, вдень в Україні, крім сходу і південного сходу, місцями невеликий дощ зі снігом, повідомляє Укргідрометцентр.

У західних областях місцями туман. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі та вдень від 2° морозу до 3° тепла (вночі на сході країни 0-5° морозу, вдень у південній частині 3-8° тепла).

У Києві 22 січня вночі опади не очікуються, вдень місцями невеликий дощ зі снігом.

Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі та вдень 0-2° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 22 січня найвища температура вдень була 8,1° у 2007 р., найнижча вночі -26,5° у 1907 р.

У четвер, 23 січня, синоптики прогнозують невеликий мокрий сніг і дощ у західних (крім Закарпаття, Карпат) областях, у східних - без опадів.

В Україні подекуди туман, уночі та вранці подекуди ожеледь. Вітер переважно південно-східний, 5-10 м/с.

Температура вночі від 3° тепла до 2° морозу, вдень 0-5° тепла, на півдні країни та на Прикарпатті 3-8° тепла; на сході, північному сході країни та в Карпатах вночі 0-5° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла.

Прогноз погоди у Києві на 23 січня - невеликий мокрий сніг і дощ. Вітер переважно південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі близько 0°, удень 1-3° тепла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія вночі використала по Україні 26 крилатих ракет і 597 дронів, потрібні жорсткі вторинні санкції – Зеленський

Унаслідок атаки РФ на Львів пошкоджено три корпуси Львівської політехніки – місцеве ЗМІ

Атака на Чернівці: двоє загиблих, 4 важкопоранених, 10 легкотрамованих – ДСНС

ГУР зафіксувала черговий доказ воєнних злочинів РФ, зокрема 155 бригади морської піхоти

Кількість постраждалих через нічну атаку по Львову зросла до шести людей, серед них дитина – ОВА

Редакція ZN.UA виступила з заявою стосовно "тиску влади на голову ЦПК Віталія Шабуніна"

Начальник Чернівецької ОВА спростував смерть ще двох важкопоранених у Чернівцях, кількість жертв двоє

До чотирьох зросла кількість постраждалих від російського удару по Полтавській громаді - ОВА

На Черкащині внаслідок російської атаки пошкоджені будинки та електромережі

Сибіга про атаку РФ: Масштаби щоденного терору проти цивільних демонструють нагальність позбавлення Москви її нафтових доходів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА