Інтерфакс-Україна
18:17 22.01.2025

Єрмак сподівається, що зустріч між Зеленським і Трампом відбудеться якнайшвидше

1 хв читати
Єрмак сподівається, що зустріч між Зеленським і Трампом відбудеться якнайшвидше

Глава Офісу президента Андрій Єрмак сподівається, що зустріч між президентом України Володимиром Зеленським і президентом США Дональдом Трампом "відбудеться якнайшвидше".

"Маємо дуже швидко зробити все, щоб нова адміністрація розуміла, що відбувається на лінії фронту, якою є наша стратегія... Я сподіваюся, що зустріч між президентом Зеленським і президентом Трампом відбудеться якнайшвидше. Це дуже важливо", - сказав Єрмак, виступаючи на панелі "Формула миру для України" на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Водночас глава ОП наголосив на необхідності тісної співпраці між Європою і США, додавши, що "без одного із цих елементів підтримка буде слабкою".

Єрмак також торкнувся обговорення питання НАТО, нагадавши, що "північнокорейські солдати вже зовсім поруч із кордоном НАТО". "Це дуже важливий сигнал, і це стосується безпеки не лише України, а й безпеки всієї Європи і, врешті-решт, усього світу", - наголосив він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Раді зареєстровано законопроєкт про заборону виїзду за кордон порушникам правил військового обліку - нардеп

Правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Лисянський загинув в ДТП

НАБУ та САП вручили клопотання про тримання під вартою колишньому віцепрем'єр-міністру

Зеленський: Готуємо спеціальні рішення, які можуть зміцнити наш захист в прикордонних областях

Низка активістів закликають вийти на акцію протесту проти корупції в Києві на Майдані, інші не підтримують цю ідею

До 6 млн українців можуть потребувати реабілітації у майбутньому

В Раді зареєстровано законопроєкт про розширення підстав для обмеження виїзду громадян за кордон

Віцепремʼєр Італії закликав не давати Україні грошей на тлі корупційного скандалу в енергетиці

ЗАЕС знову під загрозою блекаута

Кількість постраждалих в Києві після нічної атаки сягнула 36 людей, пʼятеро з них у важкому стані

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА