Інтерфакс-Україна
15:38 23.01.2025

КШЕ готує пропозицію для Міносвіти щодо купівлі Києво-Могилянської академії - Милованов

2 хв читати
КШЕ готує пропозицію для Міносвіти щодо купівлі Києво-Могилянської академії - Милованов

Університет "Київська школа економіки" (КШЕ, KSE), незважаючи на заяву Міністерства освіти і науки про небажання продавати Національний університет "Києво-Могилянська академія", готує офіційну пропозицію, повідомив президент вишу Тимофій Милованов.

"Міністерство освіти і науки заявило, що не збирається продавати Києво-Могилянську академію і що запиту не надходило. Добре. Ми цей запит наразі готуємо. Бо історія, статус і традиції - це важливо. Але ще важливіше, щоб викладачі отримували гідні зарплати, а студенти - якісну освіту", - написав Милованов у фейсбуці.

За його словами, у разі купівлі вишу бренд і академічна частина Києво-Могилянської академії залишаться недоторканними.

Як повідомлялося, 10 січня на своїй сторінці у фейсбуці президент університету "Київська школа економіки" Тимофій Милованов запропонував, щоб KSE за акумульовані в населення гроші викупила Національний університет "Києво-Могилянська академія" в Міністерства освіти і науки для того, щоб зробити виш успішнішим і ефективнішим. Милованов також оцінив Києво-Могилянську академію в $10-50 млн.

Пізніше президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт у себе у фейсбуці іронічно відреагував на таку пропозицію: "If you know, you know. Звісно, перший пріоритет - донати на ЗСУ. Але якщо ви хочете підтримати розвиток Києво-Могилянської академії, це завжди можна зробити тут", і оприлюднив посилання на благодійний фонд вишу.

22 січня Міносвіти повідомило агентству "Інтерфакс-Україна", що не розглядає можливість приватизації Києво-Могилянської академії. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

В "Укроборонпромі" працює майже 1 тис. ветеранів - Сметанін

Waymo почне тестувати безпілотні автомобілі в Нью-Йорку

Досвід українських воїнів матиме значення при зміні підходів до трансатлантичної оборони – Рютте

Двох хлопців 21 та 22 років вдалося повернути з окупованого Криму – Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА