Інтерфакс-Україна
15:11 05.02.2025

Жителі Покровська та Дружківки загинули під обстрілами у вівторок

1 хв читати
Жителі Покровська та Дружківки загинули під обстрілами у вівторок
Фото: https://www.facebook.com/vadym.filashkin/

Один житель міста Покровськ та один житель міста Дружківка Краматорського району Донецької області загинули внаслідок обстрілів з боку російських окупантів за минулу добу, ще чотири людини в області за добу дістали поранення, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"У Покровську 1 людина загинула і 2 поранені, пошкоджено 2 будинки і авто; у Гришиному поранено людину", - написав Філашкін у Телеграм у середу.

У Сіверську Бахмутського району, за його словами, було пошкоджено вісім будинків.

"Краматорський район. У Лимані пошкоджено адмінбудівлю, підприємство і 6 гаражів; у Ставках пошкоджено адмінбудівлю. У Дружківці пошкоджено 7 будинків, крамницю та промисловий об'єкт. У Тихонівці Миколаївської громади пошкоджено будинок. У Краматорську пошкоджено нежитлове приміщення", - розповів голова обладміністрації.

За словами Філашкіна, всього за добу російські окупанти 17 разів обстріляли населені пункти Донецької області. З лінії фронту евакуйовано 249 людей, у тому числі восьмеро дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА