Інтерфакс-Україна
01:44 07.02.2025

На Мюнхенській безпековій конференції звучатиме меседж "Мир через силу" – посли G7

1 хв читати

Меседж "Мир через силу" буде звучати на конференції з безпеки, що пройде 14-16 лютого у Мюнхені (Німеччина), повідомляється в аккаунті послів країн "великої сімки" (G7) в Україні.

"Посли G7 почули від Міністра Сибіги щодо планів України. "Мир через силу" - такий меседж звучатиме на Мюнхенській безпековій конференції та на тертю річницю повномасштабного вторгнення", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, раніше міністр закордонних справ України Андрій Сибіга неодноразово підкреслював важливість реалізації концепції "миру через силу" в зусиллях із завершення російсько-української війни.

Джерело: https://x.com/G7AmbReformUA/status/1887597051632115894

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одну людину поранено внаслідок масованої ракетно-дронової атаки у Київській області – ОВА

Двоє загиблих і 13 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – КМВА

Кількість постраждалих через масовану атаку російських БпЛА на Київ зросла до 12 – Кличко

Двоє постраждалих, пожежі в житловій та нежитловій забудові внаслідок нічної атаки російських дронів – Кличко

В двох районах Києва викликано медичні бригади – Кличко

Ворожі дрони уразили житлові будинки в Шевченківському та Дарницькому районах Києва і спричинили пожежу на заправці - мер

Попередньо є влучання ворожих дронів у житловий будинок і нежитлову будівлю у Києві - КМВА

ЄС виділить України черговий транш ERA цього тижня – єврокомісар

Оборонна підтримка України Європою за 3 роки війни склала EUR52-54 млрд проти EUR60 млрд з боку США – єврокомісар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА