Інтерфакс-Україна
10:04 18.02.2025

У Туреччині затримали майже 300 осіб за підозрою у зв'язках із курдським угрупованням

1 хв читати

Турецькі правоохоронці за останні п'ять днів затримали 282 підозрюваних у зв'язках із «Робітничою партією Курдистану» (РПК), визнаною в Туреччині терористичною організацією, повідомляють у вівторок близькосхідні ЗМІ з посиланням на голову МВС Туреччини Алі Ерлікая.

За словами міністра, поліція провела антитерористичний рейд у 51 провінції. Зокрема, операція відбулася в Анкарі та Стамбулі.

Він також повідомив, що затриманих підозрюють у пропаганді ідей РПК, наданні цій організації фінансової допомоги, а також у вербуванні нових членів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київщина готується до негоди: на дорогах понад 220 од. техніки, підготовлено 56 місць відстою транспорту, працюють пункти обігріву

ДТЕК: аварійні бригади переведено в посилений режим роботи у Києві та області через негоду

"ArcelorMittal Кривий Ріг" через атаки 7 січня теж частково зупинив виробництво

Глава МВС: Працюємо в посиленому режимі, допомагаємо з підключенням критичної інфраструктури до резервного живлення на Дніпропетровщині

Кабмін звільнив Гоцинця з посади голови Держгеонадр

Школи Рівненщини 9 січня проводитимуть навчання дистанційно

У міністра освіти Лісового 21 радник на громадських засадах

Раді рекомендують ухвалити за основу законопроєкт про удосконалення укладення військових контрактів

В Києві під час пластичної операції пацієнтці пошкодили лицьовий нерв

РФ досі не може відновити свій військовий потенціал після спецоперації "Павутина" - джерело в спецслужбах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА