Інтерфакс-Україна
00:53 20.03.2025

Зеленський щодо перемир'я: питання територій буде найскладніше

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський заявив, що "питання територій буде найскладнішим" у перемовинах про перемир’я.

"Питання території буде найскладніше. Як це відчуваю, ми це розуміємо і це буде для нас, для всіх виклик. Ми будемо захищати максимально Україну в цих питаннях. Але нам буде дуже непросто", - сказав Зеленський під час Zoom-брифінгу для журналістів.

Зеленський підкреслив, що "юридично ми не визнаємо ніякі території".

"…Є регіони, є міста, є містечки, які розрізані тією чи іншою контактною лінією. І якщо в деяких місцях ви будете залишати цю лінію, ви просто залишите місця або містечки без життя. Ніхто не повернеться в половину міста. І якщо десь це повернеться, якщо це станеться з великими якимись містами, то це буде Берлін", - зазначив президент.

Він повідомив, що сказав чесно президенту Трампу, чи "хочемо ми Берлін, чи хочемо ми таких багато міст". "Я думаю, що ми один одного зрозуміли, що це не варіант. Берлінська стіна – це не варіант, і тому ми будемо пробувати менеджувати це питання", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

9 травня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Уряд Великої Британії збирається оголосити посилений пакет санкцій проти тіньового флоту

У Чорному морі - чотири ворожі кораблі- ВМС ЗСУ

Дитячі літні табори в Криму можуть бути використані РФ для запобігання українським атакам по військових об'єктах окупантів – ISW

Білл Гейтс збирається витратити 99% своїх статків на благодійність

США і Росія вивчають шляхи відновлення поставок російського газу до Європи – ЗМІ

Росія не може розраховувати, що їй віддадуть територію, яку вона ще навіть не завоювала – Венс

Україна розраховує на інтеграцію своєї оборонної промисловості в європейський ОПК – Умєров

Проросійський лідер першого туру президентських виборів в Румунії хоче від України компенсації за переданий "Патріот" – ЗМІ

Президент Німеччини звинуватив Росію у поширенні історичної брехні, а США у зламі цінностей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА