Інтерфакс-Україна
17:27 24.03.2025

МОЗ пропонує Вінницькій міськраді вжити заходів щодо керівництва кардіоцентру – Ляшко

1 хв читати
МОЗ пропонує Вінницькій міськраді вжити заходів щодо керівництва кардіоцентру – Ляшко

Міністерство охорони здоров'я за результатами перевірки інформації щодо Вінницького кардіоцентру про вимагання грошей від пацієнтів за надання медичних послуг пропонує міськраді вжити заходів щодо керівництва центру.

Як повідомляє МОЗ, після повідомлень у соцмережах щодо вимагання грошей у пацієнтів відомство спільно з НСЗУ та правоохоронцями розпочало перевірку роботи центру.

"Попередньо встановлено, що у лікарні систематично виникають проблеми із забезпеченням пацієнтів безоплатними ліками та медичними виробами, що передбачені стандартами лікування, хоча вони фактично є у наявності", - повідомляє МОЗ.

За даними відомства, також комісія виявила розбіжності між кількістю медичних виробів, які використовувались та були на обліку у медзакладі, та даними, внесеними в електронну систему охорони здоров'я про проведені операції.

"Це може свідчити про системне використання необлікованих медичних виробів або навіть фальсифікацію інформації щодо медичних втручань", - повідомив МОЗ.

Як повідомлялося, минулого тижня у мережі Facebook начальник департаменту ветеранської політики Вінницької ОДА Андрій Грачов написав, що у Вінницькому кардіоцентрі з його побратима, якого доставили у лікарню з підозрою на інфаркт, вимагали 80 тис. грн для проведення лікування та "певного оперативного втручання".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мешканка Костянтинівки 18 років зберігала тіло померлої доньки у квартирі

Законопроєкт про адаптацію військових до цивільного життя готується в Раді – нардеп Тарасенко

Окупанти вдарили дроном по промзоні в Сумах, йде ліквідація пожежі, містян просять зачинити вікна

Саакашвілі звернувся до Зеленського з проханням включити його до списку цивільних полонених

Міністри економіки ЄС обговорили варіанти фінпідтримки України на 2026-2027рр, запропоновані Єврокомісією. Більшість – за "репараційну позику"

У Білій Церкві збудують квартал для переселенців із Маріуполя, архітектурний концепт проєкту представлено на виставці ReBuild Ukraine

Зеленський у п'ятницю проведе Ставку, присвячену захисту Запоріжжя

Кабмін виділить 1 млрд грн на ліквідацію наслідків обстрілів у 93 прифронтових громадах

Окупанти вдарили дроном по промзоні в Сумах, йде ліквідація пожежі

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони зупинили просування ворога - речник

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА