Інтерфакс-Україна
21:08 26.03.2025

Зеленський і Макрон доручили військовим представникам опрацювати питання щодо контингентів

1 хв читати
Зеленський і Макрон доручили військовим представникам опрацювати питання щодо контингентів

Президент України Володимир Зеленський і президент Франції Еммануель Макрон вирішили доручити військовим представникам разом із партнерами опрацювати деякі конкретні питання щодо контингентів.

"Від завтрашньої зустрічі ми очікуємо передусім нових сильних рішень. Вже час переходити до змістовного, операційного наповнення нашої дискусії щодо гарантій безпеки і розміщення в Україні контингентів наших партнерів", - сказав Зеленський під час спільної пресконференції з президентом Франції Еммануелем Макроном.

"Є конкретні питання щодо контингентів, участі партнерів, які завтра можуть бути вирішені і обговорені. І сьогодні ми з президентом Франції вирішили доручити нашим військовим представникам зібратися і разом з партнерами опрацювати деякі конкретні питання", - додав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА