Інтерфакс-Україна
14:10 28.03.2025

Єврокомісія: Майбутня угода між Україною та США щодо мінералів буде розглянута з точки зору переговорів про членство в ЄС

1 хв читати
Єврокомісія: Майбутня угода між Україною та США щодо мінералів буде розглянута з точки зору переговорів про членство в ЄС

В Європейській комісії констатують, що майбутню угоду між Україною та США щодо мінералів також буде необхідно розглянути з точки зору переговорів про членство України в Європейському союзі.

Про це у п’ятницю в Брюсселі повідомила речниця Європейської комісії Паула Піньйо, відповідаючи на запитання журналістів щодо можливий консультацій між Україною та Європейським союзом стосовно відповідності майбутнього документу Угоді про асоціацію та переговорам щодо членства в ЄС.

Речниця наголосила, що Єврокомісія контактує з Україною та українською владою "практично кожного дня на всіх рівнях з різних питань". "Тому якщо Україна буде зацікавлена мати нашу оцінку чи точку зору щодо цього, ми готові її надати", - підкреслила вона.

Разом з тим, за словами Піньйо, станом на зараз не відомо, чи був запит української сторони стосовно таких консультацій. "(Українській стороні) була передана лінія, що таку угоду потрібно розглядати з точки зору відносин між Україною та ЄС і, зокрема, з точки зору переговорів про вступ", - повідомила речниця Єврокомісії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Швеція надає Україні новий пакет оборонної підтримки

Зеленський висловив співчуття Трампу та американцям через повені в Техасі

Через ворожий удар по Приколотному на Харківщині постраждав літній чоловік - прокуратура

Зеленський повідомив про нові домовленості щодо газу для України

Зеленський назвав розмову з Трампом "найкращою" та анонсував збільшення спільної роботи щодо виробництва дронів

СБУ затримали завербованого російськими спецслужбами мешканця Запоріжжя, який вчинив теракт в Одесі

Трамп вже не впевнений чи зможе зупинити війну в Україні

У Херсоні від удару російського БпЛА постраждала 21-річна дівчина

BlackRock призупинила переговори щодо створення інвестфонду для України після перемоги Трампа на виборах – ЗМІ

Генсек ООН Гуттеріш засудив нову хвилю ударів РФ по Україні та застеріг від ризику ядерної безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА