Інтерфакс-Україна
14:01 01.04.2025

Мопедам та мотоциклам дозволено їздити смугою для руху маршрутних транспортних засобів

1 хв читати
Мопедам та мотоциклам дозволено їздити смугою для руху маршрутних транспортних засобів

Кабінет міністрів України вніс зміни до Правил дорожнього руху, надавши право проїзду мопедам та мотоциклам смугою для руху маршрутних транспортних засобів попутно загальному потоку транспортних засобів.

Як повідомив представник уряду в парламенті Тарас Мельничук у Тelegram у вівторок, це право не поширюється на мотоцикли з боковим причепом, мотоколяски, триколісні транспортні засоби.

Відповідно уточнено зміст інформаційно-вказівних знаків 5.8 "Дорога зі смугою для руху маршрутних транспортних засобів" та 5.11 "Смуга для руху маршрутних транспортних засобів", повідомив Мельничук.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість поранених у Слов'янську зросла до семи людей

Окупанти просунулися на новопавлівському та сіверському напрямках за півтори доби, захопили 14,4 кв. км - DeepState

Латвія претендує на провідну роль у розробленні військових безпілотників у ЄС

Сирський: За час Добропільської операції звільнено 180,8 кв. км, вживаються заходи для недопущення просування ворога на Покровському напрямку

Один із керівників БЕБ Одещини затриманий за підозрою у веденні бізнесу з РФ - СБУ

Бабіш у розмові із Зеленським висловив підтримку Україні

Президент і прем’єр Фінляндії укладуть із Трампом угоду про криголами

Водій комунального підприємства загинув, ще троє комунальників поранено через ворожу атаку в Херсоні

ФСЄ оголосив конкурс грантів на відбудову громад Сумщини

Суд змінив запобіжний захід нардепу Тищенку на особисте зобов'язання - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА