Інтерфакс-Україна
11:44 03.04.2025

Флот Дунаю отримав другий збудований у Туреччині катер "Лоцман Чеберяков"

1 хв читати

Флот портів Дунаю поповнив новий катер "Лоцман Чеберяков" - другий катер, збудований на Ізмірській судноверфі у Туреччині та третій, профінансований американськими партнерами, повідомила пресслужба Адміністрації морських портів (АМПУ).

"Запуск нового лоцманського катера - це черговий, але важливий крок у зміцненні нашого флоту та підтримці ефективної роботи портів", – процитувала пресслужба голову АМПУ Олександра Семиргу.

За його словами, попри війну, постійні загрози з повітря та на воді, АМПУ продовжує працювати.

"Ми не зупиняємо ключові процеси, не відкладаємо важливе "на після перемоги". Ми оновлюємо флот уже зараз — бо це критично важливо для стабільної роботи портів, для безпеки судноплавства і для економіки країни", - підкреслив Семирга.

Катер названо на честь Сергія Чеберякова, досвідченого морського лоцмана, який присвятив лоцманській справі понад 18 років і підготував не одне покоління фахівців. Він загинув у 2023 році, намагаючись врятуватись з окупованої території Херсонщини.

ОСТАННЄ

Українська делегація найвищого рівня братиме участь у форумі в Давосі, будуть контакти з США - Сибіга

Поліція затримала мешканця Києва, який нападав на "обмінники" з іграшковим пістолетом

Глава МВС: На лінію 112 можна повідомити про відсутність тепла, води та електрики

Комендантська година не скасовується, але будуть винятки, – віцепремʼєр Кулеба

СБУ: викрито ще 9 схем для ухилянтів, серед фігурантів - заступниця декана вишу, лікарі та військові ТЦК

В уряді Польщі назвали кількість МіГ-29, які Варшава передасть Україні

Сильні морози утримаються в Україні найближчими днями, місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця

Рада ухвалила постанову про посилення ролі української мови

Посадовців "Укртрансбезпеки" викрито на сприянні перевізникам за гроші

Рада з другої спроби викликала Калмикову для доповіді з питання бронювань у НВМК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА