Інтерфакс-Україна
16:06 30.04.2025

Українська рада зброярів ініціює зміни до законодавства щодо обмеження інформації про підприємства ОПК – Сметанін

1 хв читати
Українська рада зброярів ініціює зміни до законодавства щодо обмеження інформації про підприємства ОПК – Сметанін
Фото: https://t.me/herman_smetanin_msp/501

Українська рада зброярів ініціювала обговорення щодо законодавчих змін, які обмежать інформацію про оборонні підприємства, заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Герман Сметанін.

"Разом із Українською Радою Зброярів ми зібрали свого роду громадське обговорення щодо законодавчих змін, які обмежать інформацію про оборонні підприємства. Дякую всім, хто долучився: лідери думок, народні депутати, представники державних органів, виробники", - написав він у Телеграмі у середу.

Як зазначив міністр, одне з джерел, звідки ворог бере інформацію – це відкриті дані в державних реєстрах про місцезнаходження виробників ОПК, оскільки чинне законодавство вимагає вказувати в більше, ніж 10 різних реєстрах, реальне місцезнаходження виробничих потужностей, земельних ділянок, нерухомого майна тощо.

"Ми дослухаємось до громадськості, та залишаємось вірними принципам прозорості й підзвітності. Доступ до інформації повинен бути – але такий, що збереже чутливі дані про наші оборонні підприємства. І найцінніше – наших Зброярів", - наголосив Сметанін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розмова Трампа і Путіна тривала понад дві години, Путін вже коментує її

Продюсер Володимир Яценко нагороджений французьким орденом Мистецтв та Літератури

Внаслідок ворожого авіаудару по Старовірівці на Харківщині шпиталізовані 2 мирних мешканки - прокуратура

Новою генеральною директоркою Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" призначено Анну Фурман

Голова ЄК заявила, що угода з Великою Британією про оборонне партнерство посилить співробітництво в цій сфері, посилить підтримку України

Міністри оборони ЄС, Умєров та Рютте обговорять подальшу підтримку та гарантії безпеки для України

Венс: Переговори щодо України зайшли в глухий кут, ми це усвідомлюємо – ЗМІ

Зеленський поговорив з Трампом перед розмовою президента США з Путіним – ЗМІ

Міносвіти запропонувало зміни до порядку та умови здобуття середньої освіти в умовах воєнного стану

Телефонна розмова Трампа з Путіним почалася - АР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА