Інтерфакс-Україна
09:23 02.05.2025

KEY Group допоможе KSE у створенні нового університетського кампусу

2 хв читати

Інжинірингова компанія KEY Group залучена для комплексного управління проєктом реновації будівель нового кампусу Київської школи економіки (KSE) на Оболонській набережній у Києві, повідомляє пресслужба компанії.

Як зазначається у релізі, задачею проєкту є максимальне збереження існуючих будівель, ландшафту та зеленої зони, створення відкритого і комфортного середовища для навчання, спорту, відпочинку громади, а також збереження спортивної інфраструктури, включно з функцією гольф-клубу.

"Ми вважаємо ідею створення сучасного відкритого кампусу фантастично прогресивною. Вона повністю відповідає тим цінностям, які ми поділяємо у нашій роботі — сталий розвиток, інновації, інклюзивність. Наразі ми працюємо над вивченням стану існуючих будівель і розробляємо концепцію їхньої адаптації для освітньої функції. Особливу увагу приділяємо забезпеченню всіх навчальних аудиторій укриттями для безпеки студентів та команди Університету KSE", — сказала директорка KEY Group Любов Цапенкова.

В рамках проєкту KEY Group співпрацює з архітектурним бюро ФОРМА задля створення простору, який відповідатиме високим очікуванням майбутніх студентів, викладачів і міжнародної наукової спільноти.

Команда KEY Group має великий досвід управління інфраструктурними проєктами, зокрема, реалізацію одного з найбільших зернових терміналів у Чорноморському регіоні для компанії Cargill в Одеській області. Об'єднує професіоналів із багаторічним досвідом у сфері будівництва, експлуатації та модернізації будівель і об’єктів нерухомості.

Kyiv School of Economics — приватний університет та дослідницький центр, заснований у 1996 році. Функціонує як неприбуткова організація, зареєстрована у США. З 2022 року донори KSE спрямували понад $150 млн на гуманітарні, оборонні та освітні проєкти, зокрема на розвиток університетської інфраструктури.

ОСТАННЄ

Кількість загиблих у Харкові внаслідок масованої атаки російських БпЛА зросла до чотирьох

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

Європейська переговорна позиція має бути достатньо сильною щоб спонукати Росію до переговорів - Мерц

Кількість постраждалих через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові зросла до 15

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак - Генштаб

Кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА у Харкові зросла до трьох - мер

Вже двоє загиблих і 8 постраждалих у Харкові внаслідок атаки російських дронів - ОВА

Одна людина загинула, 4 постраждали внаслідок ворожих ударів по Харкову

Рубіо: Я вірю, що ми досягнемо мети, нам просто потрібно більше часу

Переговори в Швейцарії триватимуть у неділю до ночі – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА