Інтерфакс-Україна
19:55 08.05.2025

Естонія планує створити військову базу в прикордонному з РФ місті Нарва

1 хв читати

Сили оборони Естонії планують створити в прикордонному з Росією і переважно російськомовному місті Нарва військову базу батальйонного масштабу, повідомила в четвер прес-служба збройних сил республіки.

"Йдеться про створення в місті Нарва військової бази для Сил оборони, оскільки потреба в присутності в Нарві існує вже давно", - сказав командувач Сил оборони генерал-майор Андрус Мерило на зустрічі з мером Нарви Катрі Райк.

Він зазначив, що створити базу слід було б якомога швидше, але спочатку Центр оборонних інвестицій повинен створити відповідну інфраструктуру. Військове містечко має бути здатне вмістити підрозділ батальйонного розміру разом із технікою і за потреби прийняти додаткові підрозділи.

Мерило висловив сподівання, що суспільство Нарви позитивно сприйме військову базу.

Як сказала Райк, місто Нарва "розпочало конструктивний діалог із Силами оборони та Державним центром оборонних інвестицій з приводу військової бази". "Надалі місто вважає важливим спілкування з жителями Нарви", - заявила вона, зазначивши необхідність "ще раз роз'яснити їм ідею бази Сил оборони".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ГУР: Зрадника та воєнного злочинця Грицая знищено в окупованому Бердянську

Кабмін удосконалив процедуру подачі заяв на отримання ветеранами компенсації частини оренди житла

МОЗ про поїздку регіонального директора ВООЗ до країни-агресора: офіційні візити до РФ мають бути призупинені

НВМК оголосило повторний тендер на будівництво 2-ої черги Національного військового меморіального кладовища

Хакатон НАТО з протидії FPV на оптоволокні зібрав рекордну кількість пропозицій, чверть – з України

Рада має намір покращити систему пільгового проїзду для ветеранів - нардеп

У ДСНС попереджають про небезпеку нерозірваних касетних боєприпасів та уламків дронів у Києві

СБУ та Нацполіція затримали ще 5 ворожих поплічників, які вчиняли диверсії на УЗ та палили авто ЗСУ

ДСНС: Кількість жертв атаки РФ на Київ 17 червня зросла до 28 людей

Кабмін затвердив Державну програму справедливої трансформації вугільних регіонів до 2030р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА