Інтерфакс-Україна
09:58 12.05.2025

Стефанішина в Брюсселі обговорить з єврокомісаркою Кос прогрес України на шляху до ЄС

1 хв читати
Стефанішина в Брюсселі обговорить з єврокомісаркою Кос прогрес України на шляху до ЄС

Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції - міністерка юстиції України Ольга Стефанішина 12 травня перебуває з робочим візитом у Брюсселі (Бельгія).

"Відбудеться зустріч міцепрем‘єрки з комісаркою ЄС з питань розширення Мартою Кос, послами держав-членів ЄС. Ключові питання: прогрес України на шляху інтеграції до Європейського Союзу, трансформації України та очікування щодо процесу розширення ЄС", - йдеться у повідомленні Офісу віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Крім того, Стефанішина виступить на спеціальному засіданні Комітету з правових питань Європейськго парламенту, на запрошення голови Комітету Ільхана Кючюка. 

Зазначається, що під час обговорень з депутатами Європарламенту буде представлено досягнення України у сфері судової реформи, у забезпеченні прозорості та підзвітності, а також окреслено цілі та пріоритети дорожньої карти трансформацій у сфері верховенства права, підготовленої у рамках переговорного процесу про вступ до ЄС.

Як повідомлялося, 9 травня Стефанішина повідомила про домовленість з державами-членами Європейського Союзу і Європейською комісією, що всі переговорні напрями про вступ України до Євросоюзу буде відкрито одночасно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

Сибіга обговорив із керівництвом МКС притягнення до відповідальності за злочини, скоєні в Україні внаслідок агресії РФ

Ворог окупував Серебрянку та просунувся у Бахмутському районі на Донеччині – DeepState

Україна і Польща визначили плани пошуково-ексгумаційних робіт на 2026р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА