Інтерфакс-Україна
06:32 30.06.2025

Прикордонники затримали шістьох чоловіків поблизу кордону з Угорщиною

1 хв читати

Прикордонники затримали шістьох чоловіків із Запорізької та Тернопільської областей поблизу кордону з Угорщиною, які намагалися його незаконно перетнути, повідомила Державна прикордонна службу України.

За даними прикордонників, 29 червня вранці в ході реалізації оперативної інформації, прикордонний наряд відділу "Лужанка" Мукачівського загону виявив чотирьох мешканців Запорізької області та двох з Тернопільщини.

Чоловіків затримали за 400 метрів від кордону. Оперативники з’ясували, що всі вони скористалися послугами переправників, яких знайшли через соціальні мережі.

Кожен із правопорушників мав заплатити ділкам по 120 тисяч гривень. За ці гроші невстановлені особи дистанційно керували діями своїх "клієнтів", надаючи їм інформацію про те, де можна поза пунктами пропуску перетнути кордон.

Стосовно затриманих складено протоколи про адміністративне правопорушення, а справи скеровано до суду.

"Коло осіб, причетних до організації незаконного перетинання кордону, встановлюється", - додали в ДПСУ.

Джерело: https://dpsu.gov.ua/uk/news/47611-poblizu-kordonu-z-ugorshinoyu-prikordonniki-zupinili-grupu-porushnikiv

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині задіяно понад 4,4 тис. генераторів для забезпечення критичної інфраструктури, очікується додаткове обладнання від партнерів

Єдність та лідерство країн "NB8" посилають потужний сигнал: агресія РФ не буде нормалізована – Сибіга

США та ЄС планують залучити $800 млрд для десятирічного плану відновлення України – Politico

Шмигаль розраховує, що у найближчі дні вдасться перейти від аварійних до погодинних відключень

Умєров про тристоронні переговори між Україною, США та РФ: Завтра будуть ще зустрічі

Сьогоднішні переговори в Абу-Дабі завершені – речниця голови делегації України

Чехи за 2 доби зібрали 100 млн грн на генератори для України

Вперше в історії Болгарії президентом країни стала жінка Іліяна Йотова

Столичні торговельні центри обмежили зовнішнє освітлення фасадів і рекламних екранів

Французькі військові розпочнуть у лютому тримісячні навчання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА