Інтерфакс-Україна
16:14 05.07.2025

Ворожий обстріл пошкодив відділення "Нової пошти" у Чугуєві

1 хв читати

Масована атака ворога на Україну дронами увечері 4 липня пошкодила відділення "Нової пошти" №1 в місті Чугуїв (Харківська обл.), ніхто з працівників і клієнтів не постраждав — на момент удару відділення було зачинене, повідомляє компанія у суботу.

"Наразі відділення працює в обмеженому режимі: лише видача з рампи, без доступу клієнтів до приміщення через значні пошкодження конструкцій. Усі посилки вціліли. Відправлення, які прямують до цього відділення, перенаправляються до відділення №2", – йдеться у релізі "Нової пошти".

Компанія зазначила, що на місці триває розбір завалів, оцінка стану приміщення й першочергові роботи з укріплення. Якщо обслуговування в середині буде безпечним — відділення відновить повноцінну роботу найближчим часом. У разі потреби — поруч буде розгорнуто мобільне відділення.

"Нова пошта" – лідер експрес-доставки в Україні. На кінець минулого року компанія мала 1 891 власних та 11 317 агентських відділень проти 1 847 та 9 614 станом на кінець 2023 року.

Згідно з інформацією на сайті, в Чугуєві у "Нової пошти" 3 відділення, 2 пункти та 32 поштомати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА